Magia Procentu Składanego

Na początek definicja z Wikipedii:
Procent składany – sposób oprocentowania wkładu pieniężnego polegający na tym, że odsetki za dany okres oprocentowania są doliczane do wkładu (podlegają kapitalizacji) i w ten sposób „składają się” na zysk wypracowywany w okresie następnym. Zastosowanie reguły procentu składanego daje szybszy wzrost wartości kapitału niż zastosowanie procentu prostego. Im częstsza kapitalizacja, tym kapitał wzrasta szybciej.

Procent składany ma szczególne, znakomite zastosowanie w programach revshare, o których piszę tutaj.

Jak to działa?

Opiszę na swoim przykładzie, a dokładnie mojego uczestnictwa w FutureAdPro (więcej o tym programie tutaj), który jest częścią większego projektu biznesowego online FutureNet, o którym więcej dowiesz się tutaj.

Rozpocząłem swoją przygodę w FutureAdPro w kwietniu zakupując 10 paczek reklamowych (adpack) po $50 każda, a więc mój kapitał w programie wynosił $500.
Program revshare, którym jest w tym przypadku FutureAdPro, polega na dzieleniu się z uczestnikami dochodami z reklam (w dużym skrócie).

W podanym przykładzie naliczenia są co 15 minut i wynoszą około 1%, w ten sposób codziennie mój wkład/kapitał ($500) rósł o $5 i tak po 10 dniach uzbierało się $50 i mogłem zakupić kolejną, już 11 paczkę.

—————————————-
Tutaj ważna informacja.
Każdy AdPack wypracowuje swój zysk 120% po czym się zamyka. Zarobki z kupionych paczek nie są gwarantowane, a są jedynie wynikiem dochodów firmy,którymi oczywiście się z nami dzieli. Średnie naliczenia z paczek wynoszą ok. 1% dziennie, więc paczki mogą zamykać się w terminie 120 dni. Aby dostać dzienne naliczenie trzeba obejrzeć 10 reklam po ok. 15-30 sekund każda, w ciągu 24 godzin.
—————————————

Działając w ten sposób,tzn. stosując zasadę procentu składanego, w tym przypadku reinwestując każde naliczone $50, po 120 dniach dochodzimy do poziomu 31 paczek!

Dokładnie mówiąc, po 120 dniach 10 zakupionych paczek na początku zamyka się, ale w 121 dniu mamy nadal 21 paczek, które dla nas pracują dalej.

To jest właśnie magia procentu składanego.
Łatwo teraz obliczyć jaki będzie całkowity zysk.
Kupiliśmy 10 paczek i po wygaśnięciu tych 10, mamy 21 nowych paczek. Całkowity zysk = 110%!

Tabelka przedstawiająca proces „wykonywanej dla nas pracy” przez adpacki.

 

Dla jasnego przekazu (mam nadzieję) powyższy przykład nieco uprościłem:)

Jeszcze w maju tego roku dokupiłem kolejne 5 paczek, a więc mój kapitał/wkład początkowy jest w rzeczywistości nieco większy niż to podałem w przykładzie i wynosi obecnie 15 paczek (adpacków), czyli $750, co w znacznym stopniu przyspieszyło wzrost moich zarobków z tego programu.

Dzisiaj, po zastosowaniu metody reinwestycji ( procent składany) mam już ponad 20 adpacków, które codziennie dla mnie rzetelnie „pracują”.

Na koniec mam miłą niespodziankę.

Każdy, kto dzisiaj dokona darmowej rejestracji w FutureAdPro i zakupi min. 1 adpack otrzyma ode mnie za darmo gotową stronę www promującą FutureNet/AdPro ze swoim reflinkiem. np. taką: 

 

 

Link do darmowej rejestracji: www.futureadpro.com

 

P.S.

Po zarejestrowaniu się i zakupie adpacka proszę o kontakt podając swoje imię i nazwisko oraz nazwę użytkownika podaną przy rejestracji .

email: admin@robertmarciniak.pl

 

——————–

 

 

——————— 

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *