FuturoCoin – Premiera

FuturuCoinJuż za kilka dni, a dokładnie 31.01 i 01.02 tego roku, czeka nas prawdziwy przełom, można powiedzieć – rewolucja, w biznesie online!

W tych w kluczowych dniach Futurenet startuje ze swoim nowym, kolejnym projektem biznesowym o niesamowitym potencjale – FuturoCoin!

FuturoCoin

Od prawie 2 lat zarabiamy (zarabiam) online bardzo przyzwoite pieniądze z FutureAdPro (najlepszy revshare na świecie) i FutureNet, a od 01.02.2018 firma wprowadza kolejny znakomity projekt biznesowy (zarobkowy) – kryptowalutę FuturoCoin z programem zarobkowym (system poleceń) FuturoNetwork (zobacz plan marketingowy).

FuturoCoin – kilka istotnych informacji od „źródła”, czyli najbardziej wiarygodne, z którymi warto się zapoznać przed premierą:

Już tylko chwila dzieli nas od premiery. Po odpowiednim przygotowaniu i przeprowadzeniu wielu testów, za kilka dni uruchomimy BlockChain FuturoCoin. Dziś wyjaśniamy, czego możecie się spodziewać w kluczowych dniach – 31 stycznia i 1 lutego.

FuturoCoin – Pierwszy dzień
31 stycznia uruchomimy sieć FuturoCoin i wykopiemy pierwszy blok FTO! W tym samym dniu, na oficjalnym profilu w serwisie GitHub opublikujemy kod źródłowy, natomiast na stronie www.futurocoin.com udostępnimy whitepaper, dokument opisujący zastosowaną technologię.

Kolejny krok w przyszłość – FuturoNetwork

1 lutego zainaugurujemy logowanie do FuturoNetwork, platformy dedykowanej dla FuturoCoin. Jej podstawowa funkcjonalność daje możliwość zakupu pakietów wydobywczych, dzięki którym co minutę przez dwa lata od daty zakupu otrzymywać będziesz FTO. Działający dodatkowo system poleceń pozwoli Ci uzyskać liczne bonusy za aktywność w FuturoNetwork.
Zarządzaj swoimi FTO w łatwy i bezpieczny sposób

Aby ułatwić Wam zarządzanie stworzonym przez nas Coinem, udostępniamy również specjalnie opracowane narzędzie – FNWallet. Nasz “portfel”, umożliwi przechowywanie Twoich środków, jak i otrzymywanie i przesyłanie ich zarówno na adresach utworzonych wewnątrz FNWallet, jak i dowolnych zewnętrznych, obsługujących FTO. FNWallet jest dedykowanym portfelem, dostępnym tylko dla użytkowników FutureNet. Dzięki niemu w maksymalnie uproszczony sposób można będzie zarządzać swoimi środkami. Dodatkowe udogodnienie to możliwość logowania do systemu za pomocą danych do konta w FutureNet.

Przyjrzyjmy się, jak to działa
Aby zapoznać Was z interfejsem naszego systemu oraz wyjaśnić Wam szczegóły dotyczące możliwości biznesowych związanych z FuturoNetwork, nasz Marketing Director, Marcin Witek przygotowuje specjalne wideo instruktażowe FuturoNetwork.

W dniu premiery FTO, 31 stycznia, odbędzie się live webinar z twórcami idei FuturoCoin – Romanem Ziemianem i Stephanem Morgensternem.

17:00 GMT+1 | Webinar EN
18:00 GMT+1 | Webinar DE
19:00 GMT+1 | Webinar PL

Ok. tyle najważniejszych informacji od firmy o FuturuCoin i możliwościach biznesowych związanych z FuturoNetwork.

Jeżeli nie jesteś i nie zarabiasz jeszcze z FutureNet, a chciałbyś/chciałabyś skorzystać z fantastycznych możliwości zarabiania przez internet, praktycznie nieograniczonych, to zarejestruj się za darmo już teraz i wykorzystaj niepowtarzalną okazję do zbudowania potężnego źródła dochodu, nieograniczonych możliwości zarabiania online.

Rejestrując się (za darmo) z tego linku www.futurenet.club masz gwarancję, że dołączysz do grupy liderów FN, a tym samym możesz liczyć na wsparcie od najlepszych.

Dodatkowo mam dla bardziej ambitnych, chcących jeszcze szybciej i więcej zarabiać, prezent – $50 na start! Tutaj szczegóły:)

Więcej o FutureNet przeczytasz tutaj: www.partnerzy.robertmarciniak.pl/futurenet

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *